Nabídka práce > Specialista IT 30-60 000 KČ

Specialista IT 30-60 000 KČ

Náplň práce

Jsi komunikativní, týmový hráč a chtěl bys pracovat ve skvělém prostředí mezinárodní společnosti se zajímavými projekty a skvělými benefity přímo v Ostravě? Hledáme IT SPECIALISTU!!!

Náplň práce:

* implementace požadavků zákazníků pomocí interního SW
* analýza problémů, identifikace příčin a návrhy řešení
* inovace produktů vlastními návrhy

Požadavky

* komunikativní znalost anglického, příp. německého jazyka pro komunikaci se zákazníky ze zahraničí
* technická znalost anglického jazyka
* alespoň minimální zkušenost v supportu uživatelů
* znalost Linuxu
* ochota pracovat na směny

Výhodou:
* znalost německého jazyka na komunikativní úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 30000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 30 dnů dovolené * mimořádné odměny za ukončené projekty * flexibilní pracovní doba * HO po dohodě * příspěvek na stravování * možnost stáží v zahraničí
  • Místo pracoviště: Ostrava