Nabídka práce > Zámečník 1směnný provoz KMENOVÝ STAV

Zámečník 1směnný provoz KMENOVÝ STAV

Náplň práce

Jste manuálně zručný a máte technické myšlení? Chcete pracovat ve strojírenské společnosti? Chcete mít po práci čas na rodinu a své koníčky? Preferujete práci na jednu směnu (maximálně dvě směny)? A k tomu si vydělat zajímavé peníze?
Pak čtěte dále….
Hledáme pracovníky na pozici ZÁMEČNÍK do společnosti, která je největším světovým nezávislým výrobcem turbogenerátorů.

Náplň práce:
- montážní práce v odstřeďovacích tunelech
- montáž generátorů dle dokumentace
- práce při zkoušení generátorů

Požadavky

- manuální zručnost
- spolehlivost, samostatnost
- vyučení v oboru
- vhodné i pro absolventy
- flexibilita, zodpovědnost, technické myšlení, zručnost

Nabízíme

- práce na HPP do KMENOVÉHO STAVU
- místo výkonu práce: Plzeň
- zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností
- 1směnný provoz ( max. 2směnný provoz při větším objemu zakázek)
- výborná dopravní dostupnost – MHD
- práce ve stabilní mezinárodní společnosti
- čtvrtletní prémie (na základě plnění firemních & osobních cílů)
- dovolená ve výši 5 týdnů ročně
- moderní firemní stravování
- firemní akce - letní grilování, podzimní bowling

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Otýlie Beníškové 1556/12, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň