Nabídka práce > Operátor výroby, 1směn.provoz KMENOVÝ STAV

Operátor výroby, 1směn.provoz KMENOVÝ STAV

Náplň práce

Chcete být spokojený v zaměstnání a zároveň mít energii na svůj osobní život?
Nastartujte kariéru v automobilovém průmyslu! Jistota stabilního zaměstnání v přátelském kolektivu rodinného charakteru.
Práce v 1směnném provozu.
Mzda 19.000-22.000 Kč/měs.

Náplň práce:
* obsluha stroje, kontrola produktů
* sériová výroba několika různých dílů
* práce u strojů a lisu

Požadavky

* praxi ve výrobní společnosti (výhodou)
* spolehlivost, pracovitost, pečlivost
* odolnost vůči stresu
* 100% docházku

Nabízíme

* nástup možný IHNED či DOHODOU
* nástup do KMENOVÉHO STAVU
* místo výkonu práce: PLZEŇ
* nástupní mzda 19.000Kč + po zaučení bonus ve výši 3.000Kč
* 1směnný provoz (výhledově i možnost 2směnného provozu)
* stravenky 60Kč
* stabilní zaměstnání v menší firmě (cca 15 pracovníků)- převážně český kolektiv
* práce vhodná zejména pro muže
* občerstvení zdarma (káva, čaj)
* práce na dobu určitou s možností prodloužení po roce
* dovolená 4 týdny (nařízená - týden v srpnu a mezi Vánočními svátky) +2 sick days

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Otýlie Beníškové 12, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň