Nabídka práce > Překladatel/koordinátor se SRBŠTINOU 30tis.Kč

Překladatel/koordinátor se SRBŠTINOU 30tis.Kč

Náplň práce

Je Vaším rodným jazykem SRBŠTINA či se bez problémů v tomto jazyce dorozumíte? Jste organizační typ a máte rád/a DYNAMICKOU PRÁCI?
Pak hledáme PRÁVĚ VÁS!

Pro významnou výrobní společnost sídlící v Nýřanech hledáme tlumočníka/koordinátoru se znalostí SRBŠTINY.

Náplň práce:
* Asistence u lékařských prohlídek
* Tlumočení během pracovní doby (3směnný provoz R/O/N)
* Koordinace zaměstnanců během pracovní doby
* Asistence zaměstnancům, pokud se objeví nějaký problém a jeho řešení (náhlá návštěva lékaře atd.)
* Komunikace s mistry ohledně plánování směn

Požadavky

* aktivní znalost srbštiny/češtiny
* organizační schopnosti
* trpělivost
* flexibilitu
* počítačovou gramotnost

Nabízíme

* nástup SRPEN/ZÁŘÍ
* práce na HPP
* práce v Nýřanech (svozová doprava ZDARMA Z PLZNĚ)
* mzdové ohodnocení 30.000Kč/měs. + příplatky dle zákoníku práce
* každodenní komunikace v SRBŠTINĚ/ČEŠTINĚ
* pracovat na 3směnný provoz (6-14, 14-22,22-6)

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Otýlie Beníškové 12, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 30 000 Kč/měsíc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Plzeň