Nabídka práce > Dělník ve výrobě (výměna forem) MOŽNOST ZAJISTIT UBYTOVÁNÍ

Dělník ve výrobě (výměna forem) MOŽNOST ZAJISTIT UBYTOVÁNÍ

Náplň práce

Nevadí Vám fyzicky náročná práce? Chcete pracovat ve strojírenské společnosti? Chcete pracovat i ve svém volno? Směnný provoz Vám nedělá problém?
Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou žlabů, hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY – POLYMERBETON.

Náplň práce:
- práce na různých pozicích výrobní linky polymerbetonových odvodňovacích žlabů
(obsluha stroje, péče o formy, vyjímání žlabů z formy, začišťování, manipulace se zbožím a paletizace)
- práce v týmu

Požadavky

- zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
- vyučení, příp. nedokončený učební obor
- dobrá pracovní morálka, zájem o nestereotypní práci, technické myšlení výhodou

Nabízíme

- nástup možný IHNED či CO NEJDŘÍVE
- místo výkonu práce: PLZEŇ
- práce na HPP
- nástupní mzda až 155Kč/hod. (fixní mzda 90Kč + výkonností prémie až 30Kč + poziční příplatek po zkušební době až 35Kč) + zákonné příplatky (příplatky za víkend 10%, za přesčas o víkendu 40%, svátek 100%, přesčas 25%, noční 10%)
- při plném fondu odpracovaných hodin 1.000Kč
- po zapracování možnost přestupu pod kmen
- 3 směnný provoz (R/O/N)
- 5 týdnů dovolená
- stravenky 80Kč
- MOŽNOST ZAJISTIT UBYTOVÁNÍ

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Otýlie Beníškové 12, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 90 Kč/hod. - 155 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Plzeň