Nabídka práce > FINANČNÍ CONTROLLER V TACHOVĚ

FINANČNÍ CONTROLLER V TACHOVĚ

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozici Finančního controllera? Máte zkušenosti z výrobní společnosti? Mluvíte anglicky nebo německy?
Pak hledáme právě Vás!!!

Náplní Vaší práce bude:

- zpracovávání nákladových a výnosových analýz
- plánování, nastavení a řízení kontrolních mechanismů
- krátkodobé a dlouhodobé plánování
- tvorba forecastů, budgetů, interpretace provozního výsledku
- odpovědnost za pravidelný reporting

Požadavky

- ekonomické vzdělání
- praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
- výbornou znalost AJ nebo NJ (úzká spolupráce s vedením společnosti)
- znalost systému SAP (FI/CO) a účetních standardů
- organizační a analytické schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 45000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - Příspěvek na dopravu - Dotované stravování - Možnosti dalšího vzdělávání
  • Místo pracoviště: Tachov