Nabídka práce > Pojď nám pomoct vybavit kuchyně tou nejmodernější technikou!

Pojď nám pomoct vybavit kuchyně tou nejmodernější technikou!

Náplň práce

Hledáme operátory k lince, kteří se budou podílet na montáži kuchyňských spotřebičů. Za práci na ranní a odpolední směny nabízíme mzdu 97 Kč/h.

Nejsi přímo z Hluboček nebo okolí? Nevadí! Vypravíme pro Vás svozový autobus!

Požadavky

- nepožadujeme zkušenosti s prací na lince, po nástupu Vás rádi plně zaučíme

Nabízíme

- svozové autobusy, abyste neměli starosti s dopravou
- stravenky, abyste u nás netrpěli hlady
- práci jen na dvě směny, abyste se v noci mohli pořádně vyspat
- pracuje se pouze v pracovní dny, abyste měli volné víkendy pro svou rodinu
- smlouvu na dobu neurčitou, abyste měli jistotu stálého zaměstnání
- střídání práce během směny, abypro vás práce na lince nebyla nuda

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek