Nabídka práce > SKLADNÍK/ OBSLUHA VZV nástup od 28000Kč/ 14 směn v měsíci

SKLADNÍK/ OBSLUHA VZV nástup od 28000Kč/ 14 směn v měsíci

Náplň práce

CO BUDETE DĚLAT? BUDETE...
- připravovat zboží podle objednávek k expedici
- evidovat vychystané zboží
- zajišťovat pravidelnou inventuru

Požadavky

JE TO PRÁCE PRO TOHO, KDO...
- je fyzicky zdatný, spolehlivý a práce ho baví
- je trestně bezúhonný
- komu nevadí chladnější prostředí cca 15st.

Nabízíme

PROČ PRACOVAT PRO NÁS? NABÍZÍME .....
- práci u úspěšného, prosperujícího a významného zaměstnavatele
- dlouhodobou a stabilní práci se smlouvou na dobu neurčitou
- zajímavé finanční ohodnocení
- širokou řadu možností využití zaměstnaneckých výhod

Informace o pozici

  • Hortim-International spol. s.r.o
  • Středočeský kraj
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 28000-33000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, volitelné benefity - balíček Cafeteria
  • Místo pracoviště: K Radotínu 495, Velkotržnice Lipence, Praha 5