Nabídka práce > Pracovník ostrahy recepce v Tuchoměřicích

Pracovník ostrahy recepce v Tuchoměřicích

Náplň práce

Ostraha administrativní budovy, kontrolní a informační činnost, pochůzka. Vhodné pro osoby se zdravotním omezením, starobní důchodce, studenty i osoby na mateřské dovolené. Věk ani praxe nerozhoduje.

Požadavky

- spolehlivost
- čistý rejstřík trestů

Nabízíme

- hlavní pracovní poměr nebo dohodu o provedení práce
- mzdu od 86,-Kč + příplatky
- certifikát strážného zdarma
- náborový příspěvek
- stabilní zaměstnání
- dlouhodobou i krátkodobou spolupráci
- veškeré vybavení, vystrojení a zaškolení z činností
- komunikaci firmy a podporu

Další informace

Jsme stabilní bezpečnostní službou s působnosti po celé ČR. Vždy klademe důraz na komunikaci se svými zaměstnanci, stoprocentní dohodu a bezchybnou platební morálku. Veškeré pracovněprávní vztahy jsou založeny na smluvním základě se všemi zákonnými a mzdovými povinnostmi. Zájemci volejte na tel: 777 218 003 pro doplnění informací o pracovní pozici.

Informace o pozici

  • S.C.SERVIS Group s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: od 86,-Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Tuchoměřice