Nabídka práce > PRODEJNÍ ASISTENT/KA, KARLOVY VARY, 200 Kč

PRODEJNÍ ASISTENT/KA, KARLOVY VARY, 200 Kč

Náplň práce

Baví Vás komunikovat s lidmi a chce pracovat v kamenné prodejně? Lákají Vás volné víkendy a pravidelná pracovní doba? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis a rozjeďte svoji kariéru u společnosti, která je jednička na trhu ve svém oboru.

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky na prodejně
- prodej telefonů a telefonních tarifů
- nabídka doplňkových služeb a kompletních balíčků
- aktivní zájem o klientovi přání a potřeby

Nástup: IHNED
Plat: dle zkušeností
Lokalita: Karlovy Vary, náměstí
Prodejna je otevřená od 8:00 do 18:00.
Možnost docházet 20 hodin týdně

Požadavky

- příjemné vystupování
- zájem o kontakt s lidmi

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 150 CZK do 200 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: - soutěže s možností výhry hodnotné ceny - měsíční finanční odměny
  • Místo pracoviště: Karlovy Vary