Nabídka práce > Elektrikář

Elektrikář

Náplň práce

- Elektromontážní práce na nástrojích a zařízeních
- Zapojení rozvaděčů, periferií, snímačů apod.
- Diagnostika závad v elektroinstalaci zařízení
- Občasné servisní práce u zákazníků

Požadavky

- SŠ elektrotechnická
- Platná vyhláška 50/78 Sb. min §6 tzn. osoba znalá
- Orientace v elektro schématech, schopnost zapojit středně složité zařízení podle schématu
- Znalost přístrojů firmy Siemens - Simatic S7
- Základní znalosti v oblasti pneumatiky a hydrauliky
- Samostatnost, flexibilita, tvůrčí přístup
- Uvítáme komunikativní znalost AJ či NJ velkou výhodou ne podmínkou

Nabízíme

- Osobní rozvoj a růst
- Zajímavá odborná práce v perspektivní moderní firmě
- 5 týdnů dovolené, flexipassy
- Placené jazykové a odborné vzdělávání
- Příspěvek na dojíždění, stravu
- Další nadstandardní benefity
- Nástup možný ihned

Další informace

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com, nebo volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek