Nabídka práce > Asistent zákaznického centra

Asistent zákaznického centra

Náplň práce

T-Mobile rozšiřuje tým v Písku a hledá vhodné kolegy.
Každý den přicházíme do práce s tím, abychom se postarali o pohodlí našich zákazníků. Ti se mohou spolehnout na to, že zodpovíme všechny jejich dotazy a pomůžeme jim i v případě problémů a poruch. Navíc jim během společného hovoru představíme naše nové služby a případně i zrealizujeme jejich objednávku. Nepracujeme rutinně ani nepapouškujeme předem připravené dialogy, takže ani o zábavu u nás není nouze.

2 směnný provoz (8h směna + 1/2h pauza)

Požadavky

Máš ukončenou střední školu nebo vyučení, zvládáš práci na počítači (Microsoft Office) a komunikace s lidmi ti není cizí? Pak nám pošli životopis a nezapomeň na kontakt na sebe.

Nabízíme

Fixní část mzdy činí 18 000 Kč a k ní máme ještě 10 000 Kč bonusovou složku. Rozhodně ale nemusíš skončit na 28 000 Kč hrubého měsíčně. Naši nejlepší kolegové (25 %) si průměrně dosáhnou i na více než 45 000 Kč!

Stravenky, 5 týdnů dovolené a 2 dny osobního volna. Navíc ti ale nabídneme nejnovější telefon dle vlastního výběru a k němu neomezený tarif s 20 GB dat.

Informace o pozici

  • T-Mobile Czech Republic a.s.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Administrativa, Telekomunikace,
  • Plat: 18000-45000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, výhodný tarif, benefit karta
  • Místo pracoviště: Písek, České Budějovice