Nabídka práce > SKLADOVÝ PRACOVNÍK - PICKER 42 000 KČ – ŘÍČANY

SKLADOVÝ PRACOVNÍK - PICKER 42 000 KČ – ŘÍČANY

Náplň práce

Nabízíme zaměstnání ve skladu s elektronikou v Říčanech u Prahy. Přijďte si pro nadstandartní výdělek!
Náplň práce:
• Naskladňování a vyskladňování zboží
• Pickování
• Vychystávání objednávek pomocí čtečky

Požadavky

Požadujeme:
• Věk minimálně 18 let
• Zkušenosti s pikováním, s prací se čtečkou
• Spolehlivost a pracovitost

Nabízíme

Nabízíme:
• Pracovní doba 10ti až 12ti hodinové směny
• Po - Pá 08:30 - 19:00
• Na pracovišti pitný režim zdarma
• Dotovaná strava - oběd + snídaně 50 Kč
• Možnost přesčasů
• Nástup možný ihned
• Možnost zajištění ubytování s příspěvkem
• Týdenní zálohy

Informace o mzdě:
Nástupní plat 140 Kč čistého / hodina
Maximální ohodnocení 180 Kč čistého / hodina

Další informace

V případě zájmu o tuto pozici se dostavte na pohovor do kanceláře Way to work, Bryksova 939/37, Praha 9 – Černý Most, v pracovní dny 09:30 -16:00.
S sebou vezměte: Občanský průkaz a průka z zdravotní pojišťovny.
Pro bližší informace volejte 725 506 537 nebo pište dominika.drahovzalova@waytowork.cz

Informace o pozici

  • Česká práce s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 42000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Říčany