Nabídka práce > Casting vlasová modelka

Casting vlasová modelka

Náplň práce

Pro značku vlasové kosmetiky Framesi hledáme vlasové modelky na kadeřnický seminář, na kterém budou na vybraných uchazečkách představeny nejnovější vlasové trendy pro podzim a zimu 2018-19.

Součástí tohoto semináře je BARVENÍ i STŘIH. Nejedná se o žádnou extravaganci, ale o běžně nositelné účesy.

Vybraným uchazečkám je účes předem představen a modelka s ním musí souhlasit. (S kadeřníkem se případně domluví.)

Požadavky

Požadujeme vlasy přiměřené kvality s délkou alespoň na ramena (a delší).
Barva vlasů nesmí být černá/tmavá!!!
minimální věk uchazečky 16 let.

Nabízíme

Na vybrané uchazečky čeká kromě změny image (střih, barva, lehké líčení) i hodnotný balíček profesionální kosmetiky na vlasy.

Další informace

Casting začíná ráno v 8:00 hod (pokud budete vybrána, samotná akce potrvá až do odpoledních hodin).

V případě zájmu obdržíte další informace do svého emailu.

Informace o pozici

  • ITALY STYLE LINEA s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Typ pracovního poměru: Brigáda