Nabídka práce > asistent / asistentka

asistent / asistentka

Náplň práce

Zpracování zakázek v 6k, fakturace, příprava podkladů, vyřizování korespondence a objednávek, organizační zabezpečení chodu kanceláře

Požadavky

Němčina nebo Angličtina – aktivní slovem i písmem
základy podvojného účetnictví
MS Office – především Word, Excel
Bezúhonnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme

možnost profesního a osobního rozvoje, po zapracování možnost platového růstu, nadstandartní dovolená a benefity

Další informace

Naše společnost se zabývá problematikou optických sítí. Aktivně působíme převážně v zahraničí.

Informace o pozici

  • Smotech s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: anglicky nebo německy slovem i písmem
  • Plat: 18-23 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: pružná pracovní doba, neformální prostředí, dovolená navíc a další
  • Místo pracoviště: Nerudova 36