Nabídka práce > Řidič retraku do skladu v Radonicích/140,-čist hod./zálohy týdně

Řidič retraku do skladu v Radonicích/140,-čist hod./zálohy týdně

Náplň práce

Informace
Do skladu s papírenským zbožím v Radonicích u Prahy hledáme nového kolegu do našeho stálého a přátelského týmu na dlouhodobu spolupráci.

Řidič retraku: Závoz a vychystávání palet - 80 % času, 20% času pikujete spolu s ostatními

Požadavky

Požadujeme:

Praxe se scanerem výhodou
Zodpovědnost a spolehlivost a dobrou fyzickou kondici

Nabízíme

Nabízíme:

Směny po-pá 07-16, přesčasy vítány - plánují se s ostatními kolegy na týden dopředu
Jednou za dva týdny pracovní sobota
MZDA: RETRAK 140 Kč čist./hod.
Osobní odměny
Dlouhodobá spolupráce
Dobrá dopravní dostupnost z metra Černý Most

Informace o pozici

  • WELL PACK s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 140,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Radonice