Nabídka práce > VEDOUCÍ VÝROBY

VEDOUCÍ VÝROBY

Náplň práce

• Plánování a řízení výroby jednosměnného provozu
• Vedení pracovního týmu (25 zaměstnanců)
• Komunikace se zákazníky
• Koordinace skladových zásob (systém Ježek DUEL)
• Navrhování technologií výroby
• Hodnocení výkonu zaměstnanců a kvality výroby
• Odhad nákladů, příprava rozpočtů pro výrobu a plánování výroby
• Organizace pracovních postupů a kontrola dodržování termínů výroby
• Odpovědnost za produktivitu a optimální nastavení výroby
• Odpovědnost za dosahování plánovaných cílů a dodržování opatření v oblasti kvality, produktivity, norem ISO a BOZP

Požadavky

• SŠ technického zaměření
• Zkušenosti s vedením týmu
• Zkušenosti s vytvářením rozpočtů pro výrobu a jejím plánováním
• Znalost práce na PC (MS Office)
• Znalost AJ (alespoň pasivně)
• Dobré organizační schopnosti, komunikativnost, rozhodnost, technické myšlení
• Zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost
• Řidičský průkaz skupiny B
• Termín nástupu: ihned

Nabízíme

• Práci na HPP
• Nástupní plat 32 000 Kč hrubého (po zapracování možnost navýšení platu)
• Možnost osobního a profesního růstu
• Pracovní doba po-pá od 6:00 – 14:00 (40 hodin/týden)
• Benefity – služební telefon, stravování, osobní ohodnocení
• Místo výkonu práce: Desná (468 61)

Další informace

Rodinná firma Renobal s.r.o., která se specializuje na výrobu a prodej obalů z kartonů a lepenek, hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí výroby.

Informace o pozici

  • Renobal s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina
  • Plat: 32 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: služební telefon, stravování, osobní ohodnocení
  • Místo pracoviště: Desná