Nabídka práce > Elektrikář

Elektrikář

Náplň práce

Ceníme si Vás, protože díky Vám by měla fungovat výroba jako hodinky! Věříme, že Vás tato práce baví a naplňuje díky své odpovědnosti. Jste-li připraveni tuto zodpovědnost převzít, bude Vás práce bavit, budete ji vykonávat dobře, rádi Vám umožníme možnost profesního růstu.

Budete mít na starosti údržbu a opravy strojů (nebo jiného výrobního vybavení), odstranění poruch - jak mechanických, tak elektronických, odstraňovat i jiné možné závady.

Budete také plánovat preventivní údržby strojů a také se podílet na zvyšování efektivnosti ve výrobě.

Požadavky

Pro výkon této práce jsou nutné zkušenosti ve strojní údržbě, neobejdete se bez vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6.

Nutná je znalost technické dokumentace.

Oproti technickým znalostem také očekáváme manuální zručnost a spolehlivost!

Čeká Vás práce ve 3-směnném provozu (navýšení mzdy o příplatky nad rámec zákona).

Nabízíme

- pracovní smlouvu ihned do kmenového stavu

- lokalita Holicko - dobrá dostupnost z Pardubic, Hradce Králové i Rychnovska

- bonusy za docházku

- příspěvky na dopravu

- závodní stravování

- možnost dalšího vzdělávání

- nástup ihned

Informace o pozici

  • Manpower
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek