Nabídka práce > EHS / kvality koordinátor - až 40 000

EHS / kvality koordinátor - až 40 000

Náplň práce

- Zodpovědnost za veškeré EHS požadavky ve společnosti

- Implementace nástrojů kvality a EHS

- Udržování systému managementu kvality dle požadavků normy ISO 9001, 14001 a OHSAS 18001

- Indentifikace rizik a zavádění preventivních opatření, implementace a koordinace EHS programů

- Nárhy a aktualizace "Regulatory Affairs" aktivit, tvorba reportů a dokumentace

- Zákaznická podpora kvality

- Podpora při zavádění programu a postupů napříč odděleními společnosti

Požadavky

- SŠ/ VŠ vzdělání, technického směru výhodou

- Výborné komunikační a prezentační schopnosti

- Prokazatelná praxe v oblasti EHS

- Znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni

- Znalost MS Office

- Předešlé zkušenosti v obalovém průmyslu výhodou

Nabízíme

- Zaměstnání v mezinárodní výrobní společnosti

- Motivační finanční ohodnocení

- Průběžné firemní vzdělávání

- Týden dovolené navíc

- Firemní akce

- Příspěvek na stravné

Informace o pozici

  • Manpower
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek