Nabídka práce > Buď chatovací a emailový maniak!!! Vydělej si až 17 700 Kč za měsíc!!!

Buď chatovací a emailový maniak!!! Vydělej si až 17 700 Kč za měsíc!!!

Náplň práce

Informace o pracovním místě:

· Odbavování požadavků zákazníků hlavně prostřednictvím chatu a e-mailu

· Snaha nalezení vhodného řešení požadavků zákazníka

· Současně také poskytování informací o nabízených produktech a jejich prodej prostřednictvím právě e-mailu nebo chatu

Požadavky

· SŠ vzdělání s maturitou

· Komunikativnost

· Výbornou gramatiku

· Uživatelskou znalost MS Office

· Prodejního ducha

· Samostatnost

· Odpovědnost

· Odolnost vůči stresu

· Ochotu pracovat ve směnném provozu (7,5/6/4 hod., směny v čase od 6-24 hodin, víkendy volné)

Nabízíme

· Nástupní mzdu 15 000 fixní plat+2 700 variabilní složka+provize z prodeje

· Práce na HPP ve stabilní společnosti – smlouva na 1 rok

· Stravenky ve výši 80 Kč

· 5 týdnu dovolené + 3 dny sick days

· Po přechodu do kmenového stavu naší společnosti benefity ve výši 27 000 Kč/ na 1 rok

· Možnost profesního růstu

Třeba jsi to právě ty, kterého hledáme! Tak nám zašli životopis.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Plat: 16 100
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek