Nabídka práce > ZUBNÍ LÉKAŘ s praxí ve STOMATOCHIRURGII

ZUBNÍ LÉKAŘ s praxí ve STOMATOCHIRURGII

Náplň práce

ZUBNÍHO LÉKAŘE s praxí ve STOMATOCHIRURGII
přijme nové DENTÁLNÍ CENTRUM, v centru Prahy, s rostoucí chirurg. klientelou - spolupráce s prakt. zubními lékaři.
KONZILIÁRNÍ PRACOVIŠTĚ STOMATOCHIRURGIE, IMPLANTOLOGIE
- nadstandartní technické vybavení např. OPG, CBCT, LASER, PIESOSURGERY, I.O.KAMERY - chirurgický sálek.

Požadavky

Zájem o obor, výkon a kvalitu, osobní rozvoj, spolehlivost a týmovou spolupráci, znalost PC, nástup dle dohody.

Nabízíme

Nadstandardní finanč. podmínky podle výkonu + podíl na zisku (60-70.000 Kč měs), 13. plat.
Bonusy (stravenky, dovolená navíc, penzijní připojištění, jídelna v budově), příspěvky na školení i v zahraničí, profesní podpora a možnost odborného růstu - zástupce ved. lékaře.

Pro mimopražské - pomoc při ubytování.

Plný nebo částečný pracovní úvazek, možno i jinak.

Další informace

Vaše CV zašlete na mail: infomed6@seznam.cz, tel.: 727 977 820

Informace o pozici

  • MUDr. Zdeněk Kovář
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: dle domluvy
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Praha 3