Nabídka práce > Procesní inženýr-energetik

Procesní inženýr-energetik

Náplň práce

- monitoruje jednotlivé výrobní procesy vybraných závodů společnosti,
- je v přímém kontaktu s výrobou,
- zaměřuje se na monitoring a analýzu dat v rámci energií a jejich spotřeb,
- navrhuje zlepšování jednotlivých procesů společnosti v oblasti energií,
- přichází s inovativními myšlenkami v oblasti využití energií,
- podílí se na vývoji a inovacích ve společnosti.

Požadavky

- VŠ vzdělání (zaměření na energie),
- praxe na obdobné pozici výhodou,
- znalost AJ na úrovni B2 (zahraniční služební cesty, komunikace se zahraničním vedením a zahraničními kolegy),
- znalost MS Office (Excel na výborné úrovni),
- orientace na detail,
- časová flexibilita,
- řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

- silné zázemí nadnárodní společnosti,

- zajímavé služební cesty do zahraničních jednotek společnosti ArcelorMittal Ostrava,
- motivující platové ohodnocení,
- širokou škálu benefitů,
- rozvojové kurzy a programy.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek