Nabídka práce > Technik laboratoře - kvalita

Technik laboratoře - kvalita

Náplň práce

Hledáme borce se zkušenostmi s 3D měřidly! Pokud máš zájem pracovat v menší zahraniční společnosti, která stále roste, zašli nám svůj životopis! Hledáme TECHNIKA LABORATOŘE!

Náplň práce:
* Zajištění obsluhy 3D měřicího zařízení a ostatních nástrojů v laboratoři společnosti
* tvorba reportů
* tvorba měřících programů, základní údržba stroje
* provádění testování výrobků¨
* specifikace a návrhy koncepcí kontrolních měření

Požadavky

* SŠ vzdělní technického směru
* velmi dobrá znalost 3D měření a měřících přístrojů
* komunikativní AJ - úroveň B1
* schopnost samostatně se rozhodovat
* týmový hráč
* ochota pracovat na dvě směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 4 týdny dovolené * stravenky v hodnotě 90 kč * flexibilní pracovní doba * jazykové kurzy zdarma
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek