Nabídka práce > Dělník do výroby / Production worker (až 27.000,- Kč)

Dělník do výroby / Production worker (až 27.000,- Kč)

Náplň práce

Hledáme schopné lidi do výroby:

- do oddělení logistiky (nakládka a vykládka kamionu, příjem a výdej výrobků, třřídění a rozvoz materiálu mezi odděleními, evidence skladu).
- do oddělení ohraňování (ohraňování plechových polotovarů, manipulace a přeprava materiálu, evidence dílů, údržba pracoviště a strojů)
- do oddělení montáže (montování výrobnívh sestav a komponentů, montáž, manipulace s výrobky)

Požadavky

Co od Vás očekáváme:

- SOU nebo SŠ vzdělání strojírenské
- schopnost čtení technických výkresů
- samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup k práci
- flexibilita, týmovost, komonikativnost
- znalost AJ výhodou
- platný průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou

Nabízíme

- zajímavé platové ohodnocení - 18 až 27 000,- Kč
- stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
- práci v moderním a čistém prostředí
- jednosměnný provoz
- mimořádné finanční bonusy v průběhu roku
- týden dovolené navíc
- stravenky
- vzdělávací kurzy, jazykové kurzy a firemní akce

Informace o pozici

  • Manpower
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 18 - 27 000,-Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek