Nabídka práce > MANAŽER ÚDRŽBY|OSTRAVSKO|AŽ 90 000 KČ,-

MANAŽER ÚDRŽBY|OSTRAVSKO|AŽ 90 000 KČ,-

Náplň práce

!!! Hledá se manažer údržby do výrobní zahraniční společnosti !!!

Hledáme někoho, kdo má zkušenosti na pozici manažera údržby ve výrobní společnosti se sériovou/pásovou výrobou, zkušenosti s vedením lidí, praxi v komunikaci v cizím jazyce (anglicky/německy) a také VŠ vzděláním pro výrobní zahraniční společnosti na Ostravsku.

Náplň práce:

* vedení a podpora týmu údržby (odpovědnost za personální obsazení, organizaci)
* odpovědnost za zajištění dostupnosti výrobní technologie - organizace prediktivní údržby
* efektivní tvorba a implementace systému preventivní a autonomní údržby
* nastavení kroků ke zvyšování úrovně servisních služeb + odpovědnost za dosažení maximální dostupnosti výrobních zařízení
* koordinace externích společností v rámci údržby
* odpovědnost za modernizaci oddělení údržby z hlediska nákladů, času, kvality
* odpovědnost za dodržování bezpečnosti v oblasti výrobních zařízení (revize apod.)

Požadavky

* min. VŠ vzdělání (elektro, technické, automatizace, mechatronika)
* německý nebo anglický jazyk na komunikační úrovni (zahraniční management + dodavatelé)
* zkušenosti ve výrobní společnosti se sériovou výrobou (automotive velkou výhodou)
* zkušenosti s řízením projektů v oblasti údržby
* zkušenosti s vedením pracovního týmu/skupiny
* zkušenosti s implementací nástrojů řízení kvality
* zkušenosti s koncepcí a případně zaváděním struktur (TPM, optimalizace času instalace apod.)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 70000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční prémie * až 5 týdnů dovolené * jazykové kurzy na pracovišti * penzijní připojištění * firemní stravování
  • Místo pracoviště: Ostrava