Nabídka práce > Administrativní podpora značkové prodejny, Hradec Králové

Administrativní podpora značkové prodejny, Hradec Králové

Náplň práce

Hledáte brigádu?
Nebojíte se administrativních činností a můžete pracovat každý pracovní den 2 hodiny?

Pro našeho klienta hledáme šikovného/šikovnou brigádníka/brigádnici na pozici:
PODPORA ZNAČKOVÉ PRODEJNY

Náplň práce:
- asistenční činnosti prodejny
- archivace, dohledávání informací v systému
- přijímání a odesílání servisních požadavků

Nástup: leden 2019
Plat: 100 Kč/hod.
Lokalita: Hradec Králové
Úvazek: 10 hodin týdně (každý všední den od 7:30/8:00 do 9:30/10:00)

Požadavky

- umět pracovat s PC
- mít schopnost zaměřit se na detail
- být spolehlivý, zodpovědný a pracovitý
- pozice je vhodná i pro maminky na mateřské dovolené
- praxe na obdobné pozici je výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 100 CZK do 100 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: - příjemný kolektiv a pracovní prostředí - dlouhodobá spolupráce
  • Místo pracoviště: Hradec Králové