Nabídka práce > PLC Programátor - NÁSTUP ASAP!!!

PLC Programátor - NÁSTUP ASAP!!!

Náplň práce

  • programování PLC systémů u zákazníků - jejich podpora a poskytování konzultací

  • tvorba SW dokumentace

  • uvedení do provozu řízené technologie

  • systémové řešení HW pro dané projekty

  • zpracování cenových nabídek

  • cestování v rámci ČR, Polska, Slovenska, příležitostné cesty do Barcelony

Požadavky

  • SŠ, příp. VŠ vzdělání elektro

  • vyhláška č. 50/78 sb., minimálně §6

  • praxe v oblasti tvorby aplikačního programového vybavení pro PLC systémy minimálně 1 rok

  • znalost AJ na min. středně pokročilé úrovni

  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí

  • zajímavé finanční ohodnocení závislé pouze na odvedeném výkonu

  • roční odměny

  • práce na mezinárodních projektech

  • možnost seberealizace a kariérového růstu

  • pružná pracovní doba

  • jazykové kurzy a odborná školení, stravenky, sick days, služební telefon a notebook

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek