Nabídka práce > Pracuj v call centru a staň se SUPERHERO. Start 17 250 Kč a dál je to na tobě!

Pracuj v call centru a staň se SUPERHERO. Start 17 250 Kč a dál je to na tobě!

Náplň práce

Tvým úkolem bude zachránit město před padouchem jménem PROBLÉM! Naši zákazníci se občas dostanou do úzkých a potřebují HELP! Bude jen na tobě, jak se s tím vypořádáš.

Požadavky

Co od tebe očekáváme?

• Min. SŠ - maturita
• Komunikační dovednosti
• Ochotu se učit novým věcem a jít do sebe
• Být nalazen na stejnou vlnu a nebát se prodeje

Nabízíme

Co Vám nabízíme?
• plat 17 250 Kč ( Fixní plat ve výši 15 000 Kč + osobní ohodnocení 15 % fixního platu) + k tomu NEOMEZENÉ PROVIZE
• Stravenky v hodnotě 80 Kč
• Hlavní pracovní poměr na rok
• Kvalitní systém zaškolení
• Směny 7,5hod. od pondělí do pátku (v rozmezí 6 až 22hod (7,5/ 6/ 3,75 hodinové směny)
• 25 dní dovolené a 3 dny osobního volna
• Po 6 měsících možnost přechodu pod kmen naší společnosti
• Kariérní růst
• Moderní pracovní prostředí

Zdá se to být super, že?... tak neváhej a pošlí svůj životopis

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Plat: 17250
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek