Nabídka práce > Vedoucí týmu konstruktérů s NJ

Vedoucí týmu konstruktérů s NJ

Náplň práce

- Vedení týmu inženýrů (konstrukce, optika) a zodpovědnost za výsledky týmu

- Zodpovědnost za rozdělování a kontrolu úkolů týmu

- Odborné školení a rozvoj pracovníků

- Hodnocení členů týmu a kontrola dodržování interních procesů

- Řídí proces řešení závažných produktových/projektových/procesních problémů s interními i externími zákazníky a dodavateli

- Podle potřeby se účastní zákaznických auditů a auditů kvality v oblasti, za kterou odpovídá

- Příprava podkladů pro rozpočet skupiny / střediska

- Zodpovídá za patentovou čistotu konstrukčního návrhu

Požadavky

- Min. 5 roky praxe v automobilovém průmyslu v oblasti konstrukce

- Zkušenosti s vedením lidí, technické myšlení

- Velmi dobré komunikační, organizační, prezentační a vyjednávací dovednosti

- Orientace na zákazníka

- Komunikativní německý jazyk a angličtina

Nabízíme

- Zajímavou práci v mezinárodní automotive společnosti

- Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

- Zajímavé zaměstnanecké benefity (příspěvek na dojíždění, 25 dní dovolené, příspěvek na životní a penzijní připojištění, flexibilní pracovní dobu a spousta dalších)

- Smlouva na dobu neurčitou

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek