Nabídka práce > Obchodní zástupce - náhradní díly pro zemědělskou techniku

Obchodní zástupce - náhradní díly pro zemědělskou techniku

Náplň práce

  • Prodej náhradních dílů v regionu

  • Získávání nových významných zákazníků

  • Rozvíjení stávajících obchodních vztahů

  • Odpovědnost za plnění plánu prodeje

  • Analýza trhu a prodeje

  • Reporting

Požadavky

  • SŠ/VŠ výhodou technické zaměření

  • Min. 2 roky praxe v obchodní činnosti v zemědělství

  • Zkušenosti s prodejem v oblasti technických produktů

  • Velmi dobré komunikační schopnosti, vyjednávací a prodejné dovednosti

  • Organizační schopnosti

  • Dynamiku s orientací na výsledek

  • Samostatnost, časová flexibilita

  • Místo výkonu práce: okresy - Benešov, Kutná Hora, Chrudim, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Svitavy. Bydliště v daném regionu podmínkou.

Nabízíme

  • Motivační prémie v závislosti na výkonech

  • Mobil, notebook a služební automobil

  • Fixní mzda 20 000 + provize z prodeje

Informace o pozici

  • Manpower
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek