Nabídka práce > *** JAVA PROGRAMÁTOR/-KA WANTED ***

*** JAVA PROGRAMÁTOR/-KA WANTED ***

Náplň práce

Co budeš dělat?

  • Věnujeme se více věcem, ale klíčovou funkcí je pro nás tvorba webové aplikace pro sběr dat a jejich poskytování klientům, dle jejich požadavků.

  • Na vývoji aplikací pro tyto účely spolupracuje tým analytiků, vývojářů a testerů. Pracujeme v menších týmech, většinou tak do 5 lidí a celkově nás je v Ostravě okolo 30.

  • Programujeme nejčastěji v Javě a .NETu.

  • Protože jsme původem americká společnost, s našimi kolegy komunikujeme pomocí telekonferencí. To nám dává také možnost si angličtinu neustále procvičovat a zlepšovat.

Požadavky

Co potřebuješ znát/umět, aby ses k nám mohl přidat?

  • Stačí, když umíš programovat v Javě/.NETu, ideálně, když k tomu máš i profesní zkušenosti.

  • Angličtina - alespoň mírně pokročilá, ono nějak se s tou Amerikou dorozumět musíme.

  • Hledáme kandidáty, kteří mají chuť se učit a odborně růst, mají týmový přístup k řešení projektů a hlavně pozitivní přístup k hledání řešení.

Nabízíme

Co Ti můžeme nabídnou my?

  • Snažíme se přizpůsobovat požadavkům našich zaměstnanců, takže klasické benefity máme v malíku, co bychom zmínili navíc, je například možnost uplatnění vlastního nápadu/zlepšení a jeho realizace.

  • Pokud Tě zaujme možnost nějakého školení/konference/přednášky, taky není problém se domluvit. Pokud se o své zkušenosti chceš podělit ty, také Ti dáme prostor.

  • Spolupracovat budeš s firmami, které jsou špičky ve svém oboru (HP, Oracle, Apple,...).

  • Vítáme i cizince, rozhodně nebudete jediní a náš kolektiv je v pohodě, takže Vás rádi zasvětí a po práci pak můžeme skočit na pivko.

Pokud Tě inzerát zaujal, neváhej mi poslat svůj životopis!

Pokud stále váháš, můžeme si o pozici a společnosti popovídat více! Stačí mi napsat na eva.bordovska@manpower.cz

LinkedIn: https://cz.linkedin.com/in/eva-bordovská-84b2088b

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek