Nabídka práce > Personalista se základy mzdového účetnictví

Personalista se základy mzdového účetnictví

Náplň práce

Náš kolega / kolegyně se stane součástí týmu ve společnosti zaměřující se na správu personální a účetní agendy pro naše restaurace George Prime Steak a George Prime Burger! Bude zpracovávat pracovně právní dokumenty, evidovat lékařské prohlídky, evidovat docházku zaměstnanců, připravovat podklady pro mzdy, bude spravovat benefitní program, evidovat pracovní cesty, spolupracovat s finanční účtárnou a podílet se na zpracování prvotních dokladů.

Požadavky

SŠ vzdělání s maturitou
Dobrá orientace v pracovněprávní legislativě
Znalost mzdové problematiky výhodou
Znalost práce s MS Office
Praxe na obdobné pozici v gastronomii velkou výhodou

Nabízíme

Kancelář v centru Prahy (Vodičkova ulice)
Velmi dobré mzdové ohodnocení
Odborná školení
Benefitní program
Teambuildingové aktivity
Přátelské prostředí

Další informace

Přijďte se podívat do našeho přátelského týmu a staňte se jedním z nás!

Informace o pozici

  • TWO FOR ONE, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština, angličtina
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Benefitní program
  • Místo pracoviště: Vodičkova 32, Praha 1