Nabídka práce > Zavedená firma DMS s.r.o., sídlící v JE Dukovany, hledá řidiče nákladních vozidel pro přepravu nebezpečných věcí dle ADR a mechanizačních strojů.

Zavedená firma DMS s.r.o., sídlící v JE Dukovany, hledá řidiče nákladních vozidel pro přepravu nebezpečných věcí dle ADR a mechanizačních strojů.

Náplň práce

Pracovní doba: pondělí – pátek = 37,5 hod/týdně. Přeprava nebezpečných věcí dle ADR, obsluha mechanismů - montážní plošiny, jeřáb, nakladač.

Požadavky

Praxe v oboru 5 let, ADR osvědčení výhodou, není však podmínkou, jeřábnický a strojnický průkaz výhodou.

Nabízíme

Práci na plný úvazek v zavedené, stabilní firmě. Pohodový kolektiv. Příjemné pracovní prostředí.

Informace o pozici

  • DMS s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: výhodou
  • Plat: 23 000 - 26 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: mobilní telefon, stravenky, placené přesčasy, dovolená 5 týdnů, příspěvek na životní a penzijní pojištění, příspěvek na zdravotní péči
  • Místo pracoviště: Dukovany