Nabídka práce > Specialista péče o zákazníky- noční provoz/částečný úvazek

Specialista péče o zákazníky- noční provoz/částečný úvazek

Náplň práce

Rádi komunikujete, nasloucháte a pomáháte lidem?
Preferujete práci ve večerních/ nočních hodinách a víkendu?
A k tomu hledáte práci na částečný úvazek?

Tak čtěte dál.

Vaší náplní práce bude:
- řešení zákaznických požadavků, tedy komunikace se zákazníky
(žádný prodej po telefonu!)
- poskytování přesných informací týkajících se portfolia produktů
- zadávání dat do PC

Požadavky

- min. středoškolské vzdělání s maturitou
- velmi dobré komunikační schopnosti
- samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
- praxe v zákaznického servisu velikou výhodou
- ochotu pracovat ve večerních/ nočních hodinách a o víkendu
- znalost práce na PC
- nástup dohodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Telekomunikace,
  • Plat: Od 10000 CZK do 12500 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: 4-hodinové směny: směny od 21:00 do 01:00 hodin PO-PÁ a od 17 do 21 hodin SO-NE mzda 10.000Kč/měs + variabilní složka mzdy - pracoviště: Hradec Králové - neformální atmosféra a zábava na pracovišti - 1 týden dovolené navíc a 2 dny osobního volna -
  • Místo pracoviště: Hradec Králové