Nabídka práce > Manažer vydavatelství elektrotechnické literatury

Manažer vydavatelství elektrotechnické literatury

Náplň práce

Vydavatelská činnost:
- iniciace nových publikací, od námětu, výběru autora a obsahu příruček, dále posuzování a korigování rukopisů až po vydání knihy,
- příprava e-knih.
Diskusní fórum:
- přehled aktuálních technických norem, kvalifikované výběry pro internetové stránky IN-EL,
- revize a korektury odborných odpovědí od autorů pro informační systém iiSEL,
- příprava finálních podkladů pro uveřejnění na stránkách www.in-el.cz,
- práce s databázemi klientů.
Koordinace činností:
- administrativních a ekonomických,
- spojených s informacemi pro internetové stránky IN-EL (iiSEL a e-shop).

Požadavky

- vzdělání ÚSO nebo VŠ oboru elektro,
- odborná praxe v oboru montáží, revizí nebo projektování v délce minimálně 5 roků,
- orientace v technických normách a legislativních předpisech týkajících se oboru,
- perfektní znalost ČJ (pravopis, sloh),
- znalost AJ (zejména elektrotechnika) slovem i písmem,
- znalost programů MS Office na uživatelské úrovni, schopnost orientace na internetu
- publikační činnost vítána.

Nabízíme

- perspektivní práce ve firmě s tradicí od roku 1992 a možnost odborného růstu,
- pracovní poměr na dobu neurčitou,
- finanční ohodnocení od 25.000,- Kč,
- firemní benefity – 5 týdnů dovolené, stravenky, flexibilní pracovní doba, notebook, mobil,
- nástup dle dohody.

Další informace

V případě zájmu zašlete prosím svůj profesní životopis včetně kontaktních údajů na:
Jan Lojkásek | jan.lojkasek@in-el.cz | 774 069 755.

Informace o pozici

  • IN-EL, spol. s r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 25000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, flexibilní pracovní doba, notebook, mobil
  • Vhodné pro: osoby s bohatou elektrotechnickou praxi
  • Místo pracoviště: Pardubice