Nabídka práce > Přijmeme pracovníky do výroby - obsluha strojů – bez linky, bez pásu

Přijmeme pracovníky do výroby - obsluha strojů – bez linky, bez pásu

Náplň práce

Pro německou společnost v Mošnově přijmeme spolehlivé pracovníky.
Práce je velmi jednoduchá - bez pásu a bez linky, pouze jednoduchá obsluha strojů v moderní a čisté hale.
Praxe není nutná.
8 hodinové směny, víkendy volné.

Máme co nabídnout…

Stabilní a dlouhodobá práce na HPP
Neobyčejně vysoká mzda – až 27 000 Kč již ve zkušební době (včetně bonusů a odměn).
Bonus za pravidelnou docházku.
Finanční výkonnostní odměny.
Zvýhodněné stravování v závodní jídelně.
Možnost ovlivnit výši svého výdělku díky nadstandardně placeným přesčasům.
Příjemný kolektiv
Stejné podmínky jako kmenoví zaměstnanci + rychlý převod přímo pod kmen.
Jediné co požadujeme je…
Aktivní a zodpovědný přístup k práci.

Informace o pozici

  • Ascari s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek