Nabídka práce > vedoucí Odboru správy majetku, investic a životního prostředí

vedoucí Odboru správy majetku, investic a životního prostředí

Náplň práce

Vedoucí úředník státní správy a samosprávy - krátkodobé a střednědobé investiční akce, podklady pro komplexní rozvoj území města Jesenice, činnosti zadavatele při zadávání veřejných zakázek, dotační management.

Požadavky

Úředníkem se může stát fyzická osoba, která:
• je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt,
• dosáhla věku 18 let,
• je způsobilá k právním úkonům,
• je bezúhonná ve smyslu ustanovení § 4 odst. 2 zákona o úřednících,
• ovládá jednací jazyk,
• splňuje další předpoklady stanovené zvláštním právním předpisem.
Další požadavky pro toto výběrové řízení jsou:
VŠ vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, (nejlépe technického směru)
znalost zákona o veřejných zakázkách výhodou
orientace v majetkoprávních a investičních záležitostech výhodou
orientace ve stavebních předpisech (stavební zákon a jeho prováděcí vyhlášky) výhodou
orientace v oblasti dotací výhodou
dobrá znalost práce na PC
praxe v oblasti obecní samosprávy a veřejné správy výhodou
komunikační schopnosti
zodpovědnost, samostatnost, analytické myšlení, flexibilita

Nabízíme

stabilní pracovní prostředí zajistíme v plném rozsahu vstupní a odborné vzdělávání k výkonu dané agendy zajistíme v plném rozsahu průběžné vzdělávání osobní ohodnocení, odměny stravenky sick days

Další informace

Uchazeč podá písemnou přihlášku (jako samostatný dokument), která musí obsahovat tyto náležitosti:
• jméno, příjmení a titul uchazeče,
• datum a místo narození uchazeče,
• státní příslušnost uchazeče,
• místo trvalého pobytu uchazeče,
• číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana,
• datum a podpis uchazeče.
K přihlášce připojí uchazeč tyto doklady:
• profesní životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech
• výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce;
• ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
V případě občanů narozených před 1. prosincem 1971 dále:
• čestné prohlášení ve smyslu § 4 odst. 3 zákona č. 451/1991 Sb.,
• ověřenou kopii osvědčení ve smyslu ustanovení § 4 odst. 1 zákona č. 451/1991 Sb.
Lhůta, způsob a místo doručení přihlášek:
Přihlášku s přílohami včetně telefonického kontaktu doručte buď osobně do podatelny Městského úřadu Jesenice, Budějovická 303, 252 42 Jesenice, nebo poštou na adresu: Městského úřadu Jesenice, Budějovická 303, 252 42 Jesenice, v zalepené obálce, označené slovy
„VŘ – vedoucí OSMIŽP“
Přihláška musí být doručena nejpozději do: 20.3. 2019
do 18:00 hodin
Každý účastník výběrového řízení nese své náklady samostatně a nevzniká mu nárok na jejich úhradu.
Vyhlašovatel má právo kdykoliv v průběhu výběrového řízení toto výběrové řízení zrušit.

Informace o pozici

  • Městský úřad Jesenice
  • Středočeský kraj
  • Obor: Státní zaměstnanci,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 10. platová třída
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stabilní pracovní prostředí zajistíme v plném rozsahu vstupní a odborné vzdělávání k výkonu dané agendy zajistíme v plném rozsahu průběžné vzdělávání osobní ohodnocení, odměny stravenky sick days
  • Místo pracoviště: Jesenice