Nabídka práce > Tazatel/ka

Tazatel/ka

Náplň práce

Náplní práce je návštěva restauračních zařízení, kde je zapotřebí vyplnit dotazník.

Trávíte rádi svůj čas aktivně, ale chcete si ho plánovat podle sebe? Baví Vás si povídat s lidmi? Rádi byste
si přivydělali? Staňte se tazatelem Data Servisu. Vše potřebné Vás naučíme.

Místo výkonu práce: celá ČR, v místě bydliště a v blízkém okolí
Kontakt: emailem – do emailu uvádějte prosím město odkud jste

Požadavky

Požadujeme:
věk nad 18 let
bezúhonnost
ukončené SŠ vzdělání
základní znalost práce na PC (Word, Excel)
komunikativnost

Nabízíme

Nabízíme:
stabilní brigádu/dlouhodobý přivýdělek
práci, ve které jste pánem svého času
odměňování v závislosti na výkonu práce - počtu vyplněných dotazníků
růst mzdy při dlouhodobé spolupráci
mzda od 100 do 500 Kč/dotazník
vhodné pro maminky na MD, důchodce nebo studenty

Další informace

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, o lhůtách uchovávání Vašich osobních údajů a o výkonu
Vašich práv v souladu s požadavky GDPR naleznete na www.data-servis.eu/gdpr.

Informace o pozici

  • Data Servis - informace, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 300
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty, důchodce, maminky na mateřské dovolené
  • Místo pracoviště: dle místa bydliště, nabíráme po celé ČR