Nabídka práce > Researcher/ Recruiter - min. 25-30 hod/týden

Researcher/ Recruiter - min. 25-30 hod/týden

Náplň práce

Z důvodu rozšiřování stávajícího týmu hledáme kandidáty/ky na pozici Researcher/ Recruiter. Nehledáme pouze dalšího zaměstnance, hledáme dalšího partnera do týmu se zájmem o recruitment a další působení a rozvoj v této oblasti. Máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Proto hledáme studenty/ky, kteří/ré nejsou v posledním ročníku VŠ, ale maximálně v předposledním ročníku, s časovými možnostmi v rozsahu min. 25-30hod/týden, min. 4 dny v týdnu.

Do budoucna je možno se posunout na další pozice v rámci firmy, např. recruitera nebo konzultanta a pokračovat ve spolupráci i po ukončení studia. Účast na celofiremních odborných školeních je samozřejmostí.

Spolupráce je možná i na ŽL. Poskytneme kompletní zaškolení. Vyhledávání kandidátů pro nás nekončí pouhým oslovením kandidátů na LinkedIn. Jdeme podstatně dál.

D.C.G. Consulting je exkluzivním partnerem pro ČR mezinárodní sítě nezávislých agentur Kennedy Executive s pobočkami v Evropě, USA, Africe a Austrálii.

NÁPLŇ PRÁCE

  • samostatné vyhledávání kandidátů na pozice dle zadání

  • intenzivní práce se sociálními sítěmi (zejména LinkedIn)

  • práce s databází, správa databáze

  • tvorba long listů a short listů

  • přímé oslovování vybraných kandidátů (telefon, email)

  • úvodní pohovory s kandidáty po telefonu, příprava pro osobní setkání s konzultanty

  • nabídky pozic kandidátům

  • zadávání inzerce na otevřené pozice

  • podpora konzultantů

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • zájem o obor

  • praxi min. 0,5 roku na administrativní nebo jiné kancelářské pozici - podmínkou

  • praxe ve vyhledávání kandidátů nebo v příbuzné oblasti významnou výhodou (kandidáti s praxí budou preferováni)

  • zkušenost s prací s LinkedIn, případně jinými sociálními sítěmi významnou výhodou

  • znalost AJ min. na středně pokročilé úrovni (schopnost ústní i písemné komunikace - častá komunikace se zahraničními kandidáty), výborná znalost ČJ podmínkou

  • dobrou znalost práce na PC - MS Word, Excel, Outlook, PowerPoint

  • silnou orientaci na klienta

  • výborné komunikační dovednosti

  • vyzrálé vystupování

  • flexibilitu

  • schopnost samostatné práce

  • motivaci a ochotu se učit se

NABÍZÍME

  • zázemí stabilní společnosti etablované na trhu

  • dlouhodobou spolupráci

  • profesionální zaškolení v oblasti vyhledávání kandidátů, práce se sociálními sítěmi a dalšími nástroji v oblasti recruitmentu, posuzování kandidátů, pohovorů atp.

  • možnost postupu na pozici konzultanta

  • dobré platové ohodnocení a bonusy v případě úspěšného obsazení pozice

  • profesionální tým

  • místo práce v centru Prahy

  • příjemné pracovní prostředí, moderní designové kanceláře

  • flexibilní pracovní dobu, v případě dohody a po zapracování možnost home office

  • notebook, mobilní telefon i k soukromému použití

  • občerstvení na pracovišti zdarma

  • možnost využít firemní elektromobil BMW

  • možnosti dalšího profesního rozvoje a realizace, možnost zapojení do dalších projektů mimo recruitment

  • nástup možný ihned, ale není podmínkou

V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis nebo odkaz na LinkedIn společně s telefonním číslem na uvedenou emailovou adresu.

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 100-120/hod + bonusy
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 8