Nabídka práce > Senior Marketing Specialist

Senior Marketing Specialist

Náplň práce

Průzkum a analýza trhu, získávání informací o nových trendech, monitoring konkurence
Plánování a organizace PR činností
Komunikace s dodavateli
Administrativní činnost související se svěřenou agendou
Vytváření a správa reklam ve vyhledávačích a v obsahových sítích

Požadavky

VŠ vzdělání (marketing – velkou výhodou, obchodní, management, apod.)
Znalost AJ na úrovni C1 podmínkou
Výborná znalost práce s MS Excel na pokročilé úrovni
Analytické myšlení a schopnost hledat souvislosti
Práce na obdobné pozici min. 3 roky

Nabízíme

Nadstandardní finanční ohodnocení
Přátelské prostředí a práce v malém efektivním týmu
Prostor pro vlastní iniciativu a nové nápady
Možnost flexibilně si plánovat pracovní dobu
Možnost práce z domova
5 týdnů dovolené, sick days, dotovaná neschopenka
Systém Cafeteria: (sport - Multisport karta, vzdělávání, kultura, zdraví)
Finanční bonusy, bonusy za doporučení nových kolegů, k významným životním událostem, apod.
Příspěvek na penzijní připojištění
Stravenky a dobrá káva zdarma
Notebook, mobilní telefon a firemní automobil - možnost využít i k soukromým účelům

Informace o pozici

  • I N C O M E , spol. s r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Marketing, média a reklama, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Angličtina C1
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky, mobilní telefon, sick days, automobil, penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Praha