Nabídka práce > Koordinátor knižního nakladatelství / práce z domu

Koordinátor knižního nakladatelství / práce z domu

Náplň práce

Do knižního nakladatelství s ryze českým prostředím hledáme do týmu kolegu na pozici KOORDINÁTOR či vedoucí projektu.

Úkolem koordinátora v nakladatelství bude:
- zajišťování plynulosti vydávání knih v souladu s filozofií firmy
- spoluúčast na obchodní strategii firmy
- vyhledávání a kontaktování potenciálních autorů či autorů
- posuzování nabídek autorů
- úzká spolupráce s autory a koordinace jejich práce/projektu
- zajišťování PR firmy
- úzká spolupráce s finálními výrobci knih , což jsou především DTP pracoviště
- úzká spolupráce s vedením firmy

Požadavky

- odpovídající vzdělání
- kultivovaný projev jak mluvený tak písemný
- schopnost samostatně se rozhodovat
- obchodní povědomí
- asertivita a umění jednat s lidmi

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 10000 CZK do 15000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: - volná pracovní doba, 2h denně - práce z domu - mobilní telefon, PC atd. - smlouva na HPP - mzda rozčleněna na fix a provize z obratu Nástup možný dle domluvy. Práci je možno vykonávat z domu -je jedno kdy pracujete, důležitý je výsledek.
  • Místo pracoviště: Olomouc