Nabídka práce > Projektový manager - monolitické konstrukce

Projektový manager - monolitické konstrukce

Náplň práce

Komunikace s klientem

- Jednání s externími architekty a interním týmem projektantů a techniků

- Řízení a koordinaci prací dle časového plánu

- Sledování a vyhodnocování finančního plánu

- Kontrolu provedených prací

- Koordinaci klíčové fáze realizace

Požadavky

praxe v oboru podmínkou
logické a analytické myšlení, flexibilita, aktivní přístup, samostatnost, pečlivost
angličtina - komunikativní úroveň
němčina - výhodou
ŘP.: SK. B podmínkou

Nabízíme

nabízíme zázemí dynamické a stále expandující společnosti spojené s velmi motivujícím platovým ohodnocením na základě předešlých zkušeností.
K výkonu práce bude poskytnut služební automobil, laptop a mobilní telefon.
práce v mladém kolektivu, ve stabilní rozrůstající firmě
5 týdnů dovolené
měsíční odměny

Informace o pozici

  • Rock Salt s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina komunikativní, němčina výhodou
  • Plat: 45 000 hrubého + odměny
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: týden dovolené navíc
  • Vhodné pro: praxe nutná
  • Místo pracoviště: Švédsko, Německo, ČR, SK