Nabídka práce > prodavač/servisman hokejové výstroje

prodavač/servisman hokejové výstroje

Náplň práce

Pozice, kterou si oblíbíte:

• Odborný prodej a servis hokejové výstroje předních značek Bauer a CCM
• Broušení bruslí a servis s ním spojený

Požadavky

Kandidát podle našich představ:

• Jste občan ČR a student po maturitě/vyučení
• Máte komunikační dovednosti(cizí jazyk výhodou) a manuální zručnost
• Vaše osobnost je extrovertní a otevřená
• Vaše zaměření je orientované na zákazníka a současně máte přátelský přístup
• Bavilo by Vás pracovat v hokejovém prostředí
• Máte vášeň pro hokej a orientujete se v něm
• Jste časově flexibilní pro práci ve službách(víkendy, svátky)

Nabízíme

• Práce v mladém a přátelském kolektivu
• Možnost vytvořit flexibilní plán směn
• Dynamické platové ohodnocení
• Společná vášeň pro sport – hokej!

Další informace

Jsme firma s dlouholetou tradicí v oblasti prodeje hokejové výstroje a hledáme kandidáta na pozici prodavač/servisní technik do obchodu na zimním stadionu v pražských Letňanech. V případě zájmu nám zašlete svůj životopis a svými slovy přidejte, proč byste se právě Vy do našeho týmu hodili. Na základě toho budete následně pozváni na pohovor. Zůstaňte pozitivní a mějte skvělý den!

Informace o pozici

  • JB Sport s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Angličtina výhodou
  • Plat: 25000-35000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 13. plat
  • Místo pracoviště: ICE Arena Letňany, Tupolevova 669, Praha 18