Nabídka práce > Technolog s AJ, ČB

Technolog s AJ, ČB

Náplň práce

Chcete najít práci přímo v Českých Budějovicích? Jste absolvent v oboru elektro, technologie? Umíte anglicky a chcete se profesně posunout?
Zašlete mi svůj životopis!

Náplň práce:
- diagnostika reklamovaných produktů
- opravy desek plošných spojů
- tvorba 8D reportů v Aj
- komunikace s prodejním oddělením/zákazníkem v AJ

Požadavky

- SŠ vzdělání v oboru elektro, vhodné i pro čerstvé absolventy
- základní znalosti elektroniky, čtení v elektrodokumentaci
- znalost práce na PC, MS Office
- komunikativní znalost AJ (mezinárodní prostředí)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - týden dovolené navíc - výuka AJ v pracovní době - příspěvek na stravování - roční bonus za plnění osobních cílů
  • Místo pracoviště: České Budějovice