Nabídka práce > Projektový manažer STAVAŘ+ ELEKTRO

Projektový manažer STAVAŘ+ ELEKTRO

Náplň práce

Pro významnou společnost působící v několika oblastech -> stavebnictví/telekomunikace/energetika, hledáme nové posily do týmu.. tentokráte projektového manažera do stavebnictví, kterému nejsou elektroinstalace cizí.

Co tě u nás konkrétně čeká:
- péče o stavebně technické záležitosti nově vznikajících staveb - projektové řízení od A po Z
- vedení realizačního týmu (rozpočtáři, technici)
- zajišťování externích zdrojů včetně vedení VŘ - kooperace, služby
- dohled nad kompletní dokumentací k projektu
- cestování v rámci ČR + 1x týdně v kanceláři ve Zlíně

Požadavky

- prokazatelné zkušenosti jako projektový manažer v oblasti stavebnictví
- znalosti z oblasti elektroinstalací
- znalost práce v systému AutoCad
- ochota pracovat v terénu v rámci ČR (min 1x týdně kancelář Zlín)
- řidičský průkaz sk. B
- samostatnost a flexibilita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - příspěvek na stravování - zvýhodněné volání a internet - zapůjčení firemního telefonu/notebooku/vozidla - zvýhodněné ceny elektrických energií a plynu - jazykové kurzy - firemní akce
  • Místo pracoviště: Zlín