Nabídka práce > LOGISTIC LEADER

LOGISTIC LEADER

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti projektové a předsériové logistiky? Již jste vedl tým pracovníků? Znáte prostředí AutoCADu a problematiku obalového hospodářství?

Aktuálně obsazujeme velmi zajímavou pozici

kde budete:
* podílet se na přípravě nových projektů za oblasti logistiky
* navrhovat a tvořit technické specifikace včetně layoutů
* zodpovídat za vydefinování logistických podmínek a typu balení
* koordinovat plánování, v předsérii zajišťovat dodávky vzorků a dílů
* zodpovídat za vývoj obalů, navrhovat vybavení pracovišť
* zeštíhlovat logistické procesy
* vytvářet analýzy a kalkulace logistických nákladů

Požadavky

* min. SŠ vzdělání technického směru (VŠ výhodou)
* praxe v oblasti logistiky v automotive (projektová nebo předsériová logistika)
* zkušenost s vedením týmu
* angličtina pro denní využití (zákazníci, vedení společnosti)
* Znalost MS Office, AutoCAD
* Znalost procesu 8D, FMEA
* aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * motivační bonusový systém * týden dovolené navíc * benefitní program Cafeterie * příspěvek na masáže * jazykové a odborné kurzy * závodní stravování (příspěvek od zaměstnavatele) * zázemí silné mezinárodní společnosti * možnost dalšího profesního r
  • Místo pracoviště: Turnov