Nabídka práce > PROJEKTOVÝ MANAŽER

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Náplň práce

PowerHUB hledá nové kolegy a kolegyně na pozici Projektový manažer. Jsi pracovitý/á, věříš ve svůj potenciál, máš zkušenosti s řízením a chuť podílet se na mnoha zajímavých projektech? Pak hledáme právě tebe - neváhej a kontaktuj nás.

Na co se můžeš připravit?:

• Řízení projektu ve všech jeho fázích - inicializace, plánování, realizace, monitoring a reporting, prezentace výstupů, vyhodnocení a uzavření.
• Stanovení časového a finančního plánu realizace projektu.
• Sestavení, vedení a řízení projektového týmu.
• Řízení finančních zdrojů, nákladů, výnosů a cash flow projektu.
• Řízení komunikace a zadávaní úkolů v projektu, podpora a motivování členů projektu k efektivnímu výkonu. Koordinace postupů prací a návazností činností v jednotlivých úkolech
• Analýza a řízení rizik a příležitostí v projektu, řízení změn v projektu.
• Kontrola dodržování harmonogramu prací, výstupů z projektu a reportování stavu realizace projektu směrem dovnitř projektového týmu i směrem ven na stranu zadavatele projektu.

Požadavky

Díky čemu předběhneš ostatní uchazeče?

• Vysokoškolské vzdělání
• praxe v oboru (3-5 let)
• zkušenost s dotačními projekty a řízením lidských zdrojů
• skvěle ovládáš češtinu, plynně komunikuješ anglicky nebo dokonce zvládáš i další cizí jazyk/y

Nabízíme

S čím můžeš počítat?

• Práce na plný úvazek (PS)
• Bonusy/prémie za plnění cílů a dodržení časového plánu, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec prac. doby, vzdělávací kurzy, školení, možnost občasné práce z domova

Další informace

Čeká tě přátelský kolektiv, příležitost pro osobní rozvoj a možnost karierního růstu. Kancelář přímo na náměstí Kinských a blízkost Kinského zahrad či Vltavy je jen další příjemný bonus.

Jestli tě naše nabídka zajímá, nebo chceš vědět víc, napiš nám nebo pošli své CV na contactme@powerhub.cz
Rádi se s tebou potkáme osobně. :)

Informace o pozici

  • PowerHUB
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Management,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: nám. Kinských 6, Praha 5