Nabídka práce > NÁKUPČÍ - technický produkt #angličtina

NÁKUPČÍ - technický produkt #angličtina

Náplň práce

Ať jsi zkušený nákupčí nebo si k tomuto oboru jen krátce přičichnul, pošli nám svůj životopis a ucházej se o pozici NÁKUPČÍ technického produktu!

Určitě NEHLEDÁME:

* Někoho, kdo sedí v koutě, když se párty rozjíždí...
* Někoho, kdo nedokáže ukecat pokutu za parkování...
* Někoho, kdo se bojí nových výzev!

Využij možnost připojit se k mladému a dynamickému týmu hradecké úspěšné společnosti na pozici NÁKUPČÍ, kde Tě čeká:

- koordinace zásob a komunikace s výrobou
- zajištění přepravy materiálu
- agenda hodnocení dodavatelů
- denní využití AJ v rámci komunikace s partnery

Požadavky

- alespoň krátká praxe v nákupu / logistice
- znalost angličtiny (komunikace s dodavateli)
- znalost MS Office
- znalost SAP velká výhoda

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * flexibilní pracovní doba * závodní stravování * systém Cafeteria * odborná školení spravovaných systémů * jazykové vzdělávání
  • Místo pracoviště: Hradec Králové