Nabídka práce > DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ

DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ

Náplň práce

Hledáme operátory do výrobní společnosti, je nám jedno jestli jste žena či muž, ale hlavně mít ochotu pracovat ve třísměnném provozu (po –pá). Praxe zde není nutná, na vše potřebné Vás zaučíme. Obecně se dá říct, že se jedná o manipulaci s komponenty či polotovary pro automobilový průmysl a převážně je to práce ve stoje. Na pracovišti nebudete sami, proto je důležitá i týmová spolupráce.
Nabízíme zajímavé ohodnocení a příplatky.
Nástup je možný ihned!

Požadavky

- manuální zručnost
- dobrý zrak pro běžnou vizuální konrolu
- ochota práce ve třísměnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 18000 CZK do 24000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: práci po roce na dobu neurčitou dotované závodní stravování náborový příspěvek 5.000,- Kč odměna za doporučení zaměstnance 3.000,- Kč odměna za třísměnný provoz 1.000,- Kč/měsíc příplatek za odpolední směnu 16,- Kč/hod příplatek za noční směnu 21,-
  • Místo pracoviště: Jindřichův Hradec