Nabídka práce > TECHNOLOG 35 000 Kč/měs.

TECHNOLOG 35 000 Kč/měs.

Náplň práce

Příležitost pro Technology pro proces lisování. Pokud si vybereme právě Vás, tak vaší náplní práce bude:

- komunikace se zákazníky a nástrojárnou
- přezkum technických a technologických specifikací poptávky + vyhotovení cenové nabídky za lisovnu
- tvorba výrobní dokumentace a technologických postupů
- provádění zkoušek forem a podílení se na optimalizaci výrobního procesu

Požadavky

- SŠ nebo vyučení v technickém oboru
- praxe v oboru výhodou
- komunikativní schopnosti, kreativnost
- manuální zručnost.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 32000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - dotované závodní stravování - 13. mzda + další benefity - náborový příspěvek 5000 Kč - příspěvek na dopravu 500 až 1500 Kč/měs. - příplatek za zdraví 500Kč
  • Místo pracoviště: Jindřichův Hradec